Lineární závod série Camino de Ronda-Vall d’Aro

 Platja d # 39; aro. Lineární závod Camino de Ronda-Vall d # 39; Aro Run Series

Lineární závod Camino de Ronda, neděle 7. října s odjezdem z Paseo MaríTimo de Sant Antoni de Calonge (Torre Valentina) a příjezd na závodó Pláž na S # 39; Agaró, s 10 km trasou s neustálými rozdíly ve schodech. , všechny typy chodníků, polní cesty a plážový písek. Individuální start (10 h) a každých 30 sekund podle pořadí vzestupného bibu. Protože závod nemá okružní trasu, byla povolena autobusová doprava z koncového bodu do výchozího bodu (9:30). Toto je třetí návrh Vall d # 39; Aro Run Series 2018 (www.runningvalldaro.cat), který po třech vydáních přebírá starou nominální běžeckou ligu.

Návrh, který kombinuje sport s objevováním přírodního prostředí obce se čtyřmi podobnými technickými profily, které procházejí lesy nebo nábřeží, které nejsou v cestovním ruchu příliš populární Iniciativa sportovního oddělení Castell-Platja d # 39; Radnice Aro a časové cesty. Můžete se zúčastnit čtyř závodů, několika nebo jen jednoho, otevřených jak pro špičkové sportovce, tak pro ty, kteří si to chtějí užít z populárnější stránky, běhu nebo chůze. Poslední závod tohoto roku je La Clàssica-March de Platja d # 39; Aro, neděle 21. října (9:00), s trasou 20 km. První test byl La Nocturna (1. září) a druhý, La Cursa de l # 39; Escurçó (9. září).

Registrace omezená na maximálně 400 osob je otevřena online na www.tempsxcurses.com do pátku 5. října (€ 15 pro provoz a € 12 pro pěší). Lze je také provést, jsou-li k dispozici místa, ve stejný den (8,15 až 9,15 h) na závoděó Pláž. Číslo vyzvednutí je sobota 6. října na Decathlon Platja d # 39; Aro (18:00) nebo ve stejný den závodu, až půl hodiny před startem (je nutné předložit doklad o zaplacení). Registrace zahrnuje pojištění, dárek a konečné občerstvení. V souvislosti s cenami jsou 1., 2. a 3. absolutní ceny (ženy a muži); 1. cena za nejlepšího místního sportovce (ženy a muže); a starší účastník (muž a žena). Nezletilé osoby musí předložit svolení svých rodičů nebo zákonného zástupce. Číselný čip musí být vždy viditelný, umístěn na přední straně hrudníku a bez jakékoli manipulace. Zvířata nesmí běhat.

ČÍST  Sotoculturismo - co je to?

V globálním žebříčku Vall d # 39; Aro Run Series 2018, a tak za účelem stanovení 1., 2. a 3. klasifikované ženské a mužské ceny, jsou hodnoceny všechny závody a body jsou rozděleny každému účastníkovi (mezi 150 a 5 od prvního do 28. místa) místo a jeden bod pro všechny ostatní) s ohledem na nejvyšší počet bodů a přítomnost ve všech čtyřech závodech. Společnost Marisch Cotcho, Decathlon Platja d # 39; Aro, Cosmopolita Hotel-Boutique, Zábavní park Costa Brava, Aro Bowling, La Torrada, Minigolf & Tenis Valldaro, Naturefun Costa Brava a Camping & Bungalovy spolupracují v organizaci. Valldaro Resort.

Víkendová sportovní činnost v obci, ale je ukončena 10. Castell-Platja d # 39; Aro Aquatlon v sobotu 6. října (16:00) v oblasti Riuet v oblasti Platja Gran, otevřená federovaným i nea federovaným sportovcům – předchozí registrace – budou muset projít třemi etapami: 2,5 km pěšky, 1 km plaváním a znovu 2,5 km pěšky (http://clubaquaticxaloc.com). Následující den, neděle, 7. října (20–18 hod.), Sportovní a kongresové centrum Aja Platja d # 39, pořádá katalánské mistrovství v tělesné kultuře, kulturistice a fitness, s různými kategoriemi a způsoby speciality (http: //www.digital.edu): //ifbbspain.com).