Jak dosáhnout maximálních výsledků – přineste svou nejdivočejší stránku

 Vyveďte svou nejdivočejší stranu

 

http://3.bp.blogspot.com/-XYfvn6YyOno/VNYyBz8IlKI/AAAAAAAAAAQQDldGC9tFpk6Q/s1600/fase%2Bde%2Bvolumen.jpg

„Fáze svazku“.

Pokud jde o stravování pro vybudování svalnatého těla v tělocvičně, je zde mnoho kontroverzí. Většina trenérů v minulosti doporučovala stravu absurdně s vysokým obsahem uhlohydrátů (60% nebo více), aby „spojovací fáze“, ve kterém se vaše tělo proměnilo v tělo sajícího prasete připraveného k porážce. Později definovat a prakticky zůstat stejný jako na začátku. Pamatujte, že to, co skutečně buduje svalovou hmotu, jsou proteiny, které jsou doprovázeny dostatečným přísunem hydrátů, nikoli naopak. Je lepší zvýšit naše svaly co možná nejčistší mimo sezónu, udržet v těchto měsících přijatelný 15-20% tuk.
Tyto staré a špatné způsoby stravování nejsou zdaleka to, co by měl přírodní sportovec dělat, a patří spíše k rozšířeným kulturistika drog .  
Další velkou chybou, která se obvykle dělá, je jíst těsně před tréninkem nebo dokonce při tréninku! (Viděl jsem to), absurdně paranoia že budeme katabolizovat, ztratit svaly a nebudeme dávat dost.
Když jíme jídlo v našem těle, aktivuje se řada procesů a především některé systémy, které vysvětlím dále, pokusím se být co nejkratší a nedám ti odznak.
Náš Nervový systémFunguje jako funkční jednotka, ale rozdělíme ji do tří částí, abychom ji lépe pochopili.
 SN je rozdělen do centrální sněhový systém , který má na starosti přijímání podnětů z vnitřku a zevnějšku těla a kontrolu pohybu svalů. Periferní nervový systém , které se zkrátka dostanou do všech sektorů těla, aktivují svaly příkazy CNS a přenášet impulsy do nervových center. Konečně, Autonomní nervový systém , kam jsem chtěl jít. Toto je zodpovědné za regulaci funkcí, které jsou prováděny nevědomě, jako jsou trávicí procesy.
SNA je rozdělen na dvě části, sympatický SNSparasympatický SN . První se účastní nouzových situací, rozšiřuje žáky, zvyšuje krevní tlak atd. … je ten, ve kterém je aktivován bojové nebo letové situace , které vždy porovnávám s posilováním. Druhý působí ve chvílích odpočinku a odpočinku, zvyšuje pohyblivost zažívacího traktu, rozšiřuje krevní cévy atd. Proto tedy jdeme proti tomu, pro co bylo naše tělo určeno, má to jen dva možné konce, jeden, který jsme necvičte tak dobře, jak jen dokážeme, ten druhý, který pociťujeme špatné jídlo (viděl jsem to nespočetkrát).
http://1.bp.blogspot.com/-huBV75LKxTM/VNZAocy_huI/AAAAAAAAArs/3a6HUdQjVGw/s1600/tigres-salvajes-carnivoro.jpgJsem více nakloněn přípravě malých jídel v tréninkových dnech, konzumaci dobrého množství mastných potravin, jako jsou vejce, avokádo, losos atd. … posílení testosteronu a některé uhlohydráty. Je pravda, že toto nové panorama našeho těla potřebuje čas na adaptaci, ale podle mých zkušeností jsou výsledky velmi pozitivní a vaše značky překonávají jeden trénink za druhým, opravdu trénujete divoce a vytahujete neandrtálec, který nosíte uvnitř.
Je to po tréninku a následujících dnech, kdy musíte jíst jako zvíře a především nechat nezbytné dny, aby vaše tělo vybudovalo svaly a dosáhlo superkompenzace.
Pokud tedy nechcete trénovat na lačný žaludek, nebo to chcete dělat s něčím v žaludku, měli byste alespoň nechat dvě nebo tři hodiny, abyste využili anabolických účinků jídla, které byly odhadnuty mezi 2-4 hodiny, proto jídlo požité tři hodiny předtím bude cirkulovat v krvi a připraveno k tréninku.

ČÍST  Kulturistika ABC pro začátečníky