IX. Ročník festivalu Letní svalové barbarské výživy

 IX VYDÁNÍ BARBARSKÉHO LETNÍHO SVĚTOVÉHO SVĚTOVÉHO FESTIVALU

MEZINÁRODNÍ DATUM BODYBUILDING JE
ZPĚT V PLAZA MAYOR

• Tuto sobotu 17. srpna se Nákupní centrum stává čestným hostitelem jednoho z nejexkluzivnějších mistrovství v kulturistice a fitness ve Španělsku.

• Tři ženské a tři mužské kategorie budou soutěžit v různých oborech: postava mužů, bikiny, postava, wellness, klasická postava a kulturistika.

https://i.imgur.com/iyMEDRx.jpg

Malaga, 14. srpna 2019.-  Ještě jeden rok,  PLAZA MAYOR  se stane mezinárodní etapou tradiční  Festival letních svalů barbarské výživy . Největší setkání v oblasti kulturistiky a fitness v naší zemi se stalo pravidelným programem aktivit Mall # 39; s Letní festival . Toto vydání IX se bude konat dne 17. srpna a uvítají milovníky této disciplíny na národní i mezinárodní úrovni, setkají se stovky účastníků a následovníků tohoto šampionátu kolem pódia Plaza Mayor.

2019 vydání tohoto slavného festivalu bude mít tři ženské a tři mužské kategorie. Tak jako  novinky  letos zdůrazňujeme inauguraci  wellness kategorie , vysoce požadovaná ženami, která kondenzuje vlastnosti # 39; bikiny # 39; a # 39; obrázek # 39; disciplíny. „Vyžaduje velmi hladké linie, dobrý vývoj dolní části těla (více vyvinutý než u bikiny závodníka, ale méně než u postavy), gluteus a nohy, úzký pas a šířka klíční kosti“, uveďte od organizace. V této nové kategorii se v soutěži představí dva rozhodčí americké profesionální ligy,  PROLEAGUE a prezident FNFF (Národní federace kulturistiky a fitness) .

Kromě toho, jako vždy, organizace festivalu připravila pro vítěze různé ceny. Účastníci budou moci získat peněžní cenu, která bude vyšší  € 3 000  prostřednictvím konkurence ve svých různých oborech:  pánská postava, bikiny, postava, wellness, klasická postava a kulturistika . Ekonomické ceny jsou doplněny Otevřete letní svalový festival barbarské výživy trofej  ,  Conan Atlantean Swords  pro šampiony,  Conan Axes  pro druhý a třetí a  Kladivo Thora # 39;  za nejlepší poser události. Některé charakteristické trofeje této soutěže, které účastníci obdrží s hrdostí.

ČÍST  Poradenství v oblasti kulturistiky od Raul Carrasco

 Festival letních svalů barbarské výživy se stal odkazem v této disciplíně a stal se jedním z nejuznávanějších mistrovství na národní úrovni, a proto centrální osou kulturistické kongregace, získávající největší počet diváků tohoto typu akcí. “Těšíme se na oslavu IX. Ročníku festivalu. Chci poděkovat Plaza Mayor za pořádání této akce s takovou náklonností ” , uvedeno  Amalia Pérez , zodpovědný za festival.

BARBARSKÝ LETNÍ SVĚTOVÝ FESTIVAL VÝŽIVY
17. SRPNA
Příjem a vážení závodníků – 16:00.
Výstava a mistrovství – 20:00.

O společnosti PLAZA MAYOR

Nákupní centrum Plaza Mayor je největší nákupní a rekreační komplex v Malaze. Je navržen venku a má jedinečnou architekturu inspirovanou typickým andaluským městem, díky čemuž v této oblasti není žádný zážitek z návštěvy a nakupování. Díky své poloze, která se nachází jen 2 km od letiště v Malaze, je ideálním místem pro turisty a zároveň referenčním centrem pro všechny obyvatele v oblasti vlivu a nabízí nejlepší komerční mix v regionu s přítomností nejdůležitějších národních a mezinárodní maloobchodní značky. Má celkovou pronajímatelnou plochu (SBA) 53 082,37 m2, 57 komerčních zařízení a parkování s kapacitou 3 163 vozidel. Dále, Nákupní centrum má 43 obchodů s značkou přístupnosti udělenou městskou radou a obchodní komorou v Malaze. Sonae Sierra provádí komplexní správu správy nemovitostí Plaza Mayor.

Informace: Komunikační kancelář Plaza Mayor

Cristina Gómez-Rico
Cristina.gomez@havas.com

Alejandra Dominguez
Alejandra.dominguez@havas.com