Arnold Classic Europe Barcelona 2017

 

Arnold Classic Europe Barcelona 2017

 Pokračujeme v pokrytí události Arnold Classic Europe Barcelona 2017, akce s velkým úspěchem z hlediska přílivu veřejnosti a spokojenosti účastníků. Dnes, mimo jiné, Uskutečnilo se setkání s fanoušky , ve kterém skvělá postava, kolem které se celá tato akce točí, Arnold Schwarzenegger , hovořil se skupinou následovníků na soukromé schůzce nepřístupné tisku po dobu jedné hodiny.

 

https://i.ytimg.com/vi/VEi-QZQeLvU/hqdefault.jpg

Dlouho očekávané setkání s fanoušky, které jsme se zúčastnili minulý rok jako publikum, začalo s vítězem Bodybuilding Pro Show, takže předtím, než uviděl Arnolda, publikum mělo “tête à tête” s kuvajtským vítězem soutěže, obrovským Mamdouhem “ Velký Ramy “ Elssbiay.

Mamdouh Big Ramy Elssbiay
 
Působivé výstaviště je obrovských rozměrů a akce má všechny druhy představení, značení, prezentací, aktivit, výstav a zábav. Počínaje spěchem adrenalinu, který vám již dává vstup do tak obrovského prostoru do rytmu hudby, jak včera komentoval můj partner v jeho kronika , je to, že celková atmosféra je pohlcující, dokonce atraktivní. Kamkoli se podíváte, vaše sítnice zachytí nápadné logo značky, působivé sportovní vozidlo, skupinu atraktivních hostesek (nebo svalnatých gymnastek), stánek, který dá něco pryč nebo projev síly nebo dovednosti.

Arnold Classic Europe Barcelona 2017
 
S demonstrací nebo bojovými stavbami na každém konci jsou naplánované aktivity, semináře, mistrovské kurzy, výstavy a mistrovství dokončeny dalšími disciplínami. Místo konání zahrnuje například vertikální jeviště pro cvičení baru, tzv. Pole dance, v rámci soutěže Pole Arnold Spain. Od roztleskávaček po šerm, přes judo, volejbal, pulzy … Více než 40 sportovních způsobů, díky nimž je Arnold Classic Europe největší multi-sport událost v Evropě.

 

 
Jako fanoušci kina, kterým jsme, zdůrazňujeme překvapení, že v boční uličce obrovské lodi, na které se nachází festival esta Entire, tzv. Fira 2 v barcelonské nemocnici, jsme byli schopni najít , trochu odděleně a diskrétně umísťovaný, zvědavý stojan oddaný Terminatorovi, s působivým motocyklem, součástí mýtického arkádového stroje věnovaného filmu Terminator 2, stejně jako postava slavné postavy a plakátu a dalších souvisejících předmětů .

ČÍST  Cultugym and Push, Pull and Legs (PPL)

arnold-classic-eruope-2017-barcelona-terminator
 
Hned vedle tohoto malého stánku byl tento rohový chrám pro fanoušky “jiný” Arnold, tam byl také jediný další odkaz na svět filmu, ve formě malé sestřih s make-upem a rekvizity. Opravdu velmi zvědavé najít tento malý roh pro geeků uprostřed moře síly, nádhery a image značky, který přetéká zbytek výstavy.

Arnold Classic Europe Barcelona 2017
 
Arnold využil také Jeho návštěvy v naší zemi k návštěvě Camp Nou a FC Barcelona klubového muzea. Kromě toho, že pózuje s košili, s laskavým svolením klubu, který nesl Jeho jméno. Bývalý guvernér Kalifornie byl vyfotografován společně s viceprezidentem institucionální oblasti Carlesem Vilarrubemí:

Arnold Schwarzenegger Arnold Classic Europe v Barceloně
 
 
Stručně řečeno, skvělý zážitek, který my Doufám mít kontinuitu ve městě Barcelona a určitě, pokud ano, můžeme jít vidět událost roste stále více. Pravda je, že objem veřejnosti, v Kromě reklamy ve městě, byl působivý. Sotva se objeví v médiích, na víkendovém mostě ve městě vyprázdnil a ve zvláště slavnostním prostředí v centru města Arnold Classic Europe přilákalo velké publikum z Barcelony a okolí, takže předpovídám brilantovou budoucnost. Z naší strany jsme Doufám návrat k události, která se již stala nepostradatelným rokem.

JORDI Cierco
 
Arnold Classic Europe Barcelona 2017